Ana Sayfa / Editoryal / Namariel Legends : Iron Lord oyun çözümü

Namariel Legends : Iron Lord oyun çözümü

Bölüm I

Bu izlenecek yolun fotoğraflarında, imleç, bakmanız veya tıklamanız gereken yerlere yerleştirilir.

Amcanıza tıklayın (sol alttaki fotoğraf). Senden ona yağ kutusunu getirmeni istiyor. Önündeki masadaki çaydanlığa tıklayın (sağ alttaki fotoğraf). Bir pusula iğnesi ve çaydanlık topluyorsunuz .

 

Pick up şemsiye (solda aşağıda fotoğraf) sonra adımları alt (sağda aşağıda fotoğraf) de 1 çekmecenin tıklayın.

 

Bu çekmeceden mavi bir kristal ve bir sürgü alıyorsun . Ardından üçüncü çekmeceye tıklayın (sol alttaki fotoğraf). Bir kanat topluyorsun. Şimdi orta çekmeceye tıklayın (sağ alttaki fotoğraf).

 

Kolu kaldırın ve çekmecedeki deliğe yerleştirin (sol alttaki fotoğraf). Tutamağın üzerindeki envanterinizdeki cıvatayı sabitlemek için kullanın, ardından çekmeceye tıklayarak açın. Bir mavi kristal ve bir 2. kanat alırsınız . Ekranın sol alt tarafındaki tabloya tıklayın (sağ alttaki fotoğraf).

 

Envanterinizden almak için tablodaki çubuğa tıklayın. Ardından, aynı masadaki planı kullanarak cihazı yeniden monte edin (sol alttaki fotoğraf). Bunu yapmak için, envanterinizdeki 2 kristali masanın üzerine yerleştirin. Daha sonra sağ alttaki parçaya tıklayın ve ahşap sapa geri getirin. Ardından ahşap sapın üzerine 2 yayı yerleştirin ve kristalleri yerleştirin (sıraya bakılmaksızın otomatik olarak yerleştirilir). Sen almak akılda okuyucuyu . Üzerine tıkladıktan sonra ekranın sağ alt tarafında belirir. Kullanmak için, düşüncelerini bilmek için bir insan veya hayvanın üzerine koyun. Yükseklikteki kutuyu tıklayın (sağdaki aşağıdaki fotoğraf).

 

Şemsiyeyi kullanın, kutuya tıklayın ve ardından kutuyu indirmek için üzerine tıklayın. Açmak için kutuyu tıklayın. İçinde bir kedi bulursun. Kedinin üzerinde zihin okuyucuyu kullanın, kuyruğu sıkışmış. Aira’ya (kedi) tekrar tıklayın ve ardından serbest bırakmak için yaya tıklayın. Artık yağ kutusunu alabilirsiniz . Git amcana ver. Ara sahneden sonra amcan kapıyı açar. Ekranın solundaki yüksek rafa tıklayın (aşağıdaki fotoğraf solda). Bulaşıkları birer birer içeri itin, ikinci bir çubuk keşfedeceksiniz (aşağıdaki fotoğraf).

 

Evinize çarpan küçük robota tıklayın ve yere düşen 3. çubuğu alın (sol alttaki fotoğraf). Sağınızdaki hunideki 4. çubuğu toplayın (sağ alttaki fotoğraf).

 

Ardından soldaki kasnaktaki 5. ve son çubuğu alın (aşağıdaki fotoğraf solda). Envanterinizdeki çubukları evin ön tarafındaki deliklerde kullanın (aşağıdaki fotoğraf).

 

Çatıya çıkın, kumaşa tıklayın, 1. kuş ve altından bir tahta alırsınız . İncelemek için fotoğrafa tıklayın. Önünüzdeki köprüdeki tahtayı kullanın (sol alttaki fotoğraf). Ütüyü topluyorsun . Kapağı açmak için kasnak üzerindeki ütüyü kullanın (aşağıdaki fotoğraf). İnmek.

 

Mekanik Kuş üzerindeki envanterinizdeki kanatları kullanın (sol altta gösterilmiştir). Havzaya tıklayın, içindeki bisiklet zincirini alın . Uzaktaki rüzgar türbinine tıklayın (sağ alttaki fotoğraf). Cihazdaki bisiklet zincirini kullanın.

 

Bir kova yukarı çıkar (sol alttaki fotoğraf). Kovaya tıkla , makası al . Eve geri dönün ve sıcak hava balonuna tıklayın (aşağıdaki fotoğraf). Üzerindeki makası kullanın.

 

Sıcak hava balonunu topluyorsunuz. Ağaca geri dönün ve yerdeki merdivene tıklayın. Merdivendeki sıcak hava balonunu kullanın (sol alttaki fotoğraf). Balona takılı küçük yeşil kranka tıklayın. Ağacın altındaki deliğe tıklayın (sağ alttaki fotoğraf).

 

Aira’yı orada bulursun. Bunun üzerinde zihin okuyucuyu kullanın. Bir meşe palamudu istediğini anlıyorsun. Eve geri dönün ve perdenin sol üst tarafındaki vanaya tıklayın (sol alttaki fotoğraf). Bir musluk tutacağı topluyorsunuz . Dubadan çıkın, ardından hunideki musluğun kolunu kullanın (aşağıdaki fotoğraf).

 

Suyu açmak için tutamağa tıklayın. Aşağı inin ve havzanın yanındaki borunun tümseğine tıklayın (aşağıdaki fotoğraf solda), leğene bir meşe palamudu düşüyor, onu kurtarın. Çaydanlığı su havzası ile birlikte kullanın, su demlik olsun . Meşe palamudu ağaçta saklanan Aira’ya ver. Aira’nın saklandığı yerin altına tıklayın, 2. bir kuş elde edersiniz Eve geri dönün, ardından soldaki test tüplerine tıklayın (aşağıdaki fotoğraf sağda).

 

Tüplerin üzerinde su demliği kullanın. 3. kuşu topluyorsun . Amcanızın solundaki kafese tıklayın (soldaki fotoğraf) ve envanterinizden 3 kuşu oraya yerleştirin. Her kuşun bir rengi ve bir zırh amblemi vardır, her kuşun parçalarına tıklayarak onları yeniden yapılandırmanız gerekir. Her kuşun başını, kuyruğunu ve kanadını hareket ettirebilirsiniz. Doğru renge sahip olmak için, kuşun hareket ettirilemeyen vücuduna güvenin. Fotoğraftaki gibi yerleştirin (sağ alttaki fotoğraf).

 

Bir kapak açılır, çakmağı alırsınız . Merdivene geri dönün ve ardından sıcak hava balonundaki çakmağı kullanın. İkincisi uçup gider. Mekanik kuşu hareket ettirmek için soldaki ipe tıklayın. Rüzgar merdiveni ağaca asıyor (sol alttaki fotoğraf). Ağaçtaki çantaya tıklayın (sağ alttaki fotoğraf) ve ardından tekrar açmak için tıklayın.

 

Bir cımbız ve bir bulmaca parçası topluyorsunuz . En üstteki ağaçtaki deliğe tıklayın. Bir HS mekanik robotu keşfetmek için yapraklara birkaç kez tıklayın. Robotu topluyorsunuz (sol alttaki fotoğraf). Amcanın yanına dön ve ona kırık robotu ver. Birkaç yıl önce Kral Namariel’e verilen “Küçük Jim” olduğunu size bildirir. Amcan sana 2. bir bulmaca parçası veriyor . Soldaki kutuya tıklayın (aşağıdaki fotoğraf sağda).

 

Kutudaki 2 yapboz parçasını kullanın. Her kaleye bir yol açmak için mavi yapboz parçalarını hareket ettirmelisiniz. Ortadaki çizgi bir kaleye baktıktan sonra, aynı rengin önündeki şekle tıklayın ve onu kaleye geri getirin. Yeşil kale örneği (aşağıdaki fotoğraf solda). Kırmızı kale için de aynısını yapın (aşağıdaki fotoğraf).

 

Gözlükleri topluyorsun . Gözlükleri amcana ver.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)