Oyunlarda Bir Yıl – Yıl 1993

2010 yılının en iyi Xbox oyunları

Mortal Kombat

Mortal Kombat
Mortal Kombat

Kafaları sökün, kalpleri yırtın ve sivri bir çukura dalan savaşçıları gönderin – şimdi hepsi salonunuzun konforunda! Mortal Kombat nihayet bazı aile kargaşası için çarşı makinelerinden ev konsolu sistemlerine geldi, garip adam bakmadan

Sam and Max Hit The RoaD

Sam and Max Hit The RoaD
Sam and Max Hit The RoaD

1993 yılında Tentacle Günü ve Kyrandia gibi birçok macera oyunu yayınlandı. Ama çok, çok az sayıda ünvan Freelance Police ile eşleşti. Daha sonraki kendi oyunları bile dört boyutlu tema parklarının büyüsüne, patlayan kafalara ve traş edilmiş dokunuşlara dokunamadı

Atari Jaguar

Atari Jaguar
Atari Jaguar

Matematik yap! Atari Jaguar’ın pazarlama sloganıydı: 64 bit bilgisayar gücü! Günün 16bit konsollarından çok daha fazlası. Ama şimdi olduğu gibi, kimse bunun ne anlama geldiğini bilmiyordu. Ayrıca, denetleyici emdi ve Atari bu başarısızlıktan hiçbir zaman kurtulmadı.

Virtua Fighter

Virtua Fighter
Virtua Fighter

Bugün 2B yana görüşe bağlı bir dövüş oyunu bir gerileme, nostaljik bir yeniliktir. Ama aslında başını 3D grafiklerin etrafına sarmak uzun yıllar aldı. Cidden, Street Fighter, Virtua Fighter’ın facepalms’ını ve düşük vuruşlarını takip etmeden önce on yıldan fazla bekledi.

Doom

Doom
Doom

DOOM dünyaya birçok yeni şey öğretti. Çok oyunculu oyunun gerçek bağımlılığını çözdü, şeytanlar ve derili cesetlerle dolu bir oyundan kurtulabildiğini gösterdi, sesin iki hoparlörden gelebileceğini kanıtladı ve herhangi bir iyi oyun planının peçeteye sığabileceğini gösterdi.

Wing Commander: Privateer

Wing Commander: Privateer
Wing Commander: Privateer

Zamanın bir incelemesi bu oyunu şöyle özetledi: kimse Luke Skywalker olmak istemiyor, herkes Han Solo olmak istiyor. Korsan, paralı asker, tüccar ve ayakkabısı ne olursa olsun, haydut bir uzay pilotu – son sınırın büyük macerası! Ailenin geri kalanı hakkında yazık…

SimCity 2000

SimCity 2000
SimCity 2000

Açıkçası, sivil yönetimin heyecan verici dünyası yukarıdan aşağıya bir bakış açısına dahil edilemedi, bu yüzden SimCity ^ izometrik oldu! Neyse ki oyunun gerçek bir şehri yönetme ile bir tepeye iniş ralli otomobili kadar ilişkisi vardı, bu yüzden çok eğlenceli kaldı. Şimdi eklenen felaketlerle!

Comanche: Maximum Overkill

Comanche: Maximum Overkill
Comanche: Maximum Overkill

Silah gemileri badass ama uçmak da imkansız. En azından, bu, voksel kanyonlarından geçtiğiniz ve bir tarafa eğilmeden, bir ağacın kaçmasından ve bir dağın üzerine inişten önce hedefleri uzaktan aldığınız Comanche’nin sevdiğimiz anısı. Zafer!

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)