PC Oyunlarıyla İlgili En Can sıkıcı 8 Şey

 

PC’nin bir oyun platformu olarak birçok avantajı vardır. Ancak, popüler masaüstü bilgisayarların bazı ciddi kusurları vardır. İşte PC oyunlarında gerçekten sinirlerimi bozan birkaç şey.

PC, en güçlü ve esnek oyun platformudur. Bu kesinlikle tartışılamayacak bir gerçektir. Oyun tarihinde, performans ve yenilik açısından konsolların öncülük ettiği bir dönem varken, bugünlerde ve uzun bir süredir , PC tek kelimeyle eşsiz . Performans ve grafiksel özellikler istiyorsanız, olması gereken yer PC’dir. Üst düzey PC’ler, ışın izleme veya DLSS gibi son teknoloji çözümleri uyarlamadaki esnekliklerinden bahsetmeden, çerçeve hızı ve yükleme süreleri açısından konsolları geride bırakabilir. Ancak bu, bir platform olarak PC’nin hiçbir sorunu olmadığı anlamına gelmez . Aksine – en azından söylemeyi sinir bozucu bulduğum birkaç şey var.

berbat limanlar

Batman: Arkham Knight harika bir oyun, ancak büyük ölçüde şimdiye kadar piyasaya sürülen en kötü PC bağlantı noktalarından biri olarak hatırlanıyor.

Batman: Arkham Knight harika bir oyun, ancak büyük ölçüde şimdiye kadar piyasaya sürülen en kötü PC bağlantı noktalarından biri olarak hatırlanıyor.

Bahsedilmeyen birincil sorun, PC oyuncularına oyun geliştiricileri tarafından genellikle ikinci sınıf oyuncular olarak muamele edilmesidir . Bazı şirketler için önemli olan tek şeyin, çalışmalarını PC’de yayınlamak olduğu izlenimi edinilebilir – kalite sorunu gerçekten önemli görünmüyor.

Batman: Arkham Knight , PC’nin piyasaya sürülmesinden sonra o kadar kasvetli bir durumdaydı ki, yayıncı sayısız sorun çözülene kadar sürümü satıştan kaldırmaya karar verdi . “En kötü PC sürümleri” listesi, Dark Souls serisinin, fare desteği kadar basit bir şeyden yoksun olan ilk bölümünü de içeriyor – şaka yapmıyoruz. Bunlar uçsuz bucaksız PC bağlantı noktaları denizinin sadece iki örneği ve ne yazık ki, bu sadece geçmişle ilgili değil – son zamanlarda, Resident Evil Village bazen PCMR olarak adlandırılan parti için oldukça sorunlu olduğunu kanıtladı.

PC bağlantı noktalarıyla ilgili en büyük sorun, genellikle optimizasyon eksikliğidir ve bu oyunların minimum sistem özelliklerini aşan donanımlarda bile kötü çalışmasına neden olur. Diğer zamanlarda, 16:10 desteği veya görüş alanını ayarlama imkanı gibi temel işlevler eksiktir .

Zayıf PC sürümlerinin bazı sorunları modcular tarafından çözülür, bazıları yama gerektirir, bazıları ise asla ortadan kaldırılmaz.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL