Salı, Ocak 25, 2022
Ana SayfaNintendoRastgele: Pokémon Diamond ve Pearl Streamer 17 Gün Durmadan Oynadı

Rastgele: Pokémon Diamond ve Pearl Streamer 17 Gün Durmadan Oynadı

- Reklam-
- Reklam-

Bu sadece üç gün içindeydi. İşler nasıl da tırmandı...

Çoğumuz, en sevdiğimiz oyunları oynamaya devam etmek için ara sıra biraz geç kalmaktan korkarız, ancak bunun gibi tek bir oyuna sıkışıp kaldığını söyleyebilecek pek fazla kişi olmayacağını söylemeye cesaret ediyoruz.

Twitch yayıncısı Nomeyy Daha çok Pokémon oyunları oynamasıyla tanınan, yeni çıkan oyunları yayınlıyor. Pokémon Brilliant Diamond ve Shining Pearl neredeyse 17 gün oynadı.

Açık ve kapalı demek istemiyoruz, bu arada, demek istiyoruz kelimenin tam anlamıyla 17 gün boyunca. Durmadan.

Sebep?

Pekala, oyunların çıkışını kutlamak için Nomeyy, planlanmış bir bitiş zamanı olmadan canlı yayına geçmeye karar verdi ve bazı Parlak yakalamalar (Pokémon’un ciddi şekilde zor ve izlemesi zaman alıcı olabilen özel çeşitleri) toplamaya başladı.

Basit bir akış olarak başlayan şey gelişti.

Tabii ki, bir kişi tüm bu süre boyunca uyanık kalamaz, bu yüzden Nomeyy, ortağı Jack ile bir araya geldi. Jack, “Nomeyy kendini adamış ve çalışkan bir Pokémon içerik yaratıcısı,” diyor Jack.

100 Shiny Pokémon yakalamak için yola çıkmadık, ancak 25’e ve ardından 50’ye ulaştığımızda 100’e ulaşmak için sebat etmemiz gerektiğini biliyorduk.

Kulağa daha iyi geliyor, değil mi!?”

Nomeyy ekliyor, “Bizi yayın boyunca destekleyen topluluk ve destek muazzam ve eziciydi ve onlarsız yapamazdık! Jack’in başarısızlığa uğramayı başardığı için yapmam gereken bir şey var.

Parlaklardan biri! Ama şaka bir yana, bunu canlı yayında topluluğumla ve en çok sevdiğim oyunla paylaşmak çok eğlenceliydi.”

 

Yazma sırasında, akış hala devam ediyor ve yukarıda görüntülenebilir. Hem Nomeyy’i hem de Jack’i çabalarından dolayı tebrik ederiz – ve lütfen sonunda biraz dinlenmeyi unutmayın!

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments