Ana Sayfa / Editoryal / Retour sur l’Île Mystérieuse Nasıl Oynanır?

Retour sur l’Île Mystérieuse Nasıl Oynanır?

Sahil

Sahilde başlıyorsunuz (aşağıdaki fotoğraf).

Sağınızdaki uçuruma doğru ilerleyin (aşağıdaki fotoğraflar).

 

Bir adamın hayaletini görüyorsunuz. Alt yuvaya bakın, bir ” Kuş Yumurtası ” elde edersiniz . Ardından bir ” Paslı Çivi ” almak için yere bakın . Sonra tahta güdüklere gidin (sol alttaki fotoğraf).

 

Yerdeki ” Islak Yosunları ” toplayın ve ardından kayanın tonozuna gidin (yukarıdaki fotoğraf). Duvara bak, ” 3 istiridye ” topluyorsun . Kemerli yolu geçip hindistan cevizi palmiyelerine doğru ilerleyin. Tonozdan hemen sonra yere bakın, kuma iki kez tıklayarak bir hazine bulacaksınız (sol alttaki fotoğraf).

 

Bir sandık açarsın. Açmak için üzerindeki ” paslı çivi ” kullanın . İçinde ” bükülmüş bir casus cam ” olan ” gümüş paralar ” topluyorsunuz . Göğsün yakınında ” 2 kaplumbağa yumurtası ” toplayın . Arkanı dönüp kayaların üzerinde bulunan ” liken ” i kurtarın .

Hindistan cevizi avuçlarına doğru bir adım atın, ayaklarınızın dibindeki kumu arayın (yukarıdaki fotoğraf), ” 2 ek kaplumbağa yumurtası ” alacaksınız . Şimdi hindistan cevizi ağaçlarının altına girin, bir ” yeşil hindistancevizi “, bir ” hindistancevizi ” ve bir ” palmiye ” alacaksınız . Yer yengeçlerinin en büyüğünde ıslak deniz yosunu kullanın. Sen yakalayabilir iki yengeçler birini . Hindistan cevizi ağaçlarının altından çıkın, yakınlara bir ” hindistan cevizi yeşili E ” düşüyor. Topla! (sol alttaki fotoğraf).

 

Sonraki konuma ilerleyin (sağ üstteki fotoğraf). İleriye doğru bir adım atın, kumun üzerinde ” kırmızı solucanlar ” bulacaksınız . Sonra ayaklarınıza bakın, bir ” metal plaka ” göreceksiniz . Ardından, şu an için engellenmiş bir geçide varmak için uçurumların arasındaki küçük patikadan (tersi) tırmanın (aşağıdaki fotoğraf solda).

 

Sağ tarafınızdaki ” çatallı çubuğu ” zeminde kurtarın, ardından çatallı çubuğun hemen üzerindeki ahşap sütuna yapışmış ” çırpıcıyı ” kurtarın . Hayaleti gördüğünüz yere dönün, ardından yuvanın üstündeki çatallı çubuğu kullanın, ” kalem ” leri elde edin . Küçük mağaraya gidin (yukarıdaki fotoğraf). Yerden bir ” çakmaktaşı ” ve ” kumtaşı ” alın.

Envanter kısmına biraz ara verelim:

Lensi almak için eski dürbünü paslı çivi ile kullanın . Ardından bıçağı almak için metal plakayı kumtaşı ile birleştirin . Bıçağı hindistancevizi üzerinde kullanın, ” soyulmuş hindistan cevizi ” + ” hindistan cevizi lifi ” elde edin. Envanterinizde bulunan diğer 2 yeşil hindistancevizi bıçağıyla ” 2 soyulmuş hindistancevizi ” elde edin. Bıçağı tüm hindistan cevizi ve 2 istiridye ile kullanın.

3. istiridye kullanıldığında bıçak kaybolur. Küçük mağaraya gidin. Bu mağara ateş yakmanıza izin verir. Bir ” Ateş ” oluşturmak için lensi + kanatçıkları + likeni birleştirin . Ardından, açmak için konuma tıklayın. 4 kaplumbağa yumurtasını, kuş yumurtasını ve yengeci pişirin. Küçük mağaradan çıkın, ardından kuma ekilmiş odun parçasına gidin (sol alttaki fotoğraf).

 

Tahta parçasını kırmak için kumtaşı kullanın. “Enkaz Ağacı ” ve ” Paslı Metal ” alırsınız . Paslı metal üzerinde kumtaşı kullanın, başka bir ” bıçak ” alırsınız . Enkazdaki bıçağı ve tahtayı birleştirin, bir ” sap bıçağı ” alacaksınız . Ateşi yaktığınız mağaranın sağına gidin (yukarıdaki fotoğraf sağda), ardından kolu yukarıdan tutmak için sap bıçağını kullanın. ” Eğri dikenler ” topluyorsunuz . Şimdi taş kemerin altına gidin (sol alttaki fotoğraf).

 

Envanterinizi açın ve aşağıdaki nesneleri ilişkilendirin:
çatallı çubuk + Eğilmiş dikenler + hindistan cevizi lifleri + kırmızı solucanlar, ” Olta ” elde edersiniz . O zaman havzadaki balıkları tut. Ateşe dönün ve balığı yemek için pişirin. İşte buradasın, yemeyi bitirdin. Uçurumun tepesine dönün (yukarıdaki fotoğraf). Sağdaki asma asmanın üzerindeki bıçağı kullanın, ” ince bir asma ” elde edersiniz . Ardından, iç mekana erişim sağlamak için günlüklere tıklayın.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)