Retour sur l’Île Mystérieuse Nasıl Oynanır?

Sahil

Sahilde başlıyorsunuz (aşağıdaki fotoğraf).

Sağınızdaki uçuruma doğru ilerleyin (aşağıdaki fotoğraflar).

 

Bir adamın hayaletini görüyorsunuz. Alt yuvaya bakın, bir ” Kuş Yumurtası ” elde edersiniz . Ardından bir ” Paslı Çivi ” almak için yere bakın . Sonra tahta güdüklere gidin (sol alttaki fotoğraf).

 

Yerdeki ” Islak Yosunları ” toplayın ve ardından kayanın tonozuna gidin (yukarıdaki fotoğraf). Duvara bak, ” 3 istiridye ” topluyorsun . Kemerli yolu geçip hindistan cevizi palmiyelerine doğru ilerleyin. Tonozdan hemen sonra yere bakın, kuma iki kez tıklayarak bir hazine bulacaksınız (sol alttaki fotoğraf).

 

Bir sandık açarsın. Açmak için üzerindeki ” paslı çivi ” kullanın . İçinde ” bükülmüş bir casus cam ” olan ” gümüş paralar ” topluyorsunuz . Göğsün yakınında ” 2 kaplumbağa yumurtası ” toplayın . Arkanı dönüp kayaların üzerinde bulunan ” liken ” i kurtarın .

Hindistan cevizi avuçlarına doğru bir adım atın, ayaklarınızın dibindeki kumu arayın (yukarıdaki fotoğraf), ” 2 ek kaplumbağa yumurtası ” alacaksınız . Şimdi hindistan cevizi ağaçlarının altına girin, bir ” yeşil hindistancevizi “, bir ” hindistancevizi ” ve bir ” palmiye ” alacaksınız . Yer yengeçlerinin en büyüğünde ıslak deniz yosunu kullanın. Sen yakalayabilir iki yengeçler birini . Hindistan cevizi ağaçlarının altından çıkın, yakınlara bir ” hindistan cevizi yeşili E ” düşüyor. Topla! (sol alttaki fotoğraf).

 

Sonraki konuma ilerleyin (sağ üstteki fotoğraf). İleriye doğru bir adım atın, kumun üzerinde ” kırmızı solucanlar ” bulacaksınız . Sonra ayaklarınıza bakın, bir ” metal plaka ” göreceksiniz . Ardından, şu an için engellenmiş bir geçide varmak için uçurumların arasındaki küçük patikadan (tersi) tırmanın (aşağıdaki fotoğraf solda).

 

Sağ tarafınızdaki ” çatallı çubuğu ” zeminde kurtarın, ardından çatallı çubuğun hemen üzerindeki ahşap sütuna yapışmış ” çırpıcıyı ” kurtarın . Hayaleti gördüğünüz yere dönün, ardından yuvanın üstündeki çatallı çubuğu kullanın, ” kalem ” leri elde edin . Küçük mağaraya gidin (yukarıdaki fotoğraf). Yerden bir ” çakmaktaşı ” ve ” kumtaşı ” alın.

Envanter kısmına biraz ara verelim:

Lensi almak için eski dürbünü paslı çivi ile kullanın . Ardından bıçağı almak için metal plakayı kumtaşı ile birleştirin . Bıçağı hindistancevizi üzerinde kullanın, ” soyulmuş hindistan cevizi ” + ” hindistan cevizi lifi ” elde edin. Envanterinizde bulunan diğer 2 yeşil hindistancevizi bıçağıyla ” 2 soyulmuş hindistancevizi ” elde edin. Bıçağı tüm hindistan cevizi ve 2 istiridye ile kullanın.

3. istiridye kullanıldığında bıçak kaybolur. Küçük mağaraya gidin. Bu mağara ateş yakmanıza izin verir. Bir ” Ateş ” oluşturmak için lensi + kanatçıkları + likeni birleştirin . Ardından, açmak için konuma tıklayın. 4 kaplumbağa yumurtasını, kuş yumurtasını ve yengeci pişirin. Küçük mağaradan çıkın, ardından kuma ekilmiş odun parçasına gidin (sol alttaki fotoğraf).

 

Tahta parçasını kırmak için kumtaşı kullanın. “Enkaz Ağacı ” ve ” Paslı Metal ” alırsınız . Paslı metal üzerinde kumtaşı kullanın, başka bir ” bıçak ” alırsınız . Enkazdaki bıçağı ve tahtayı birleştirin, bir ” sap bıçağı ” alacaksınız . Ateşi yaktığınız mağaranın sağına gidin (yukarıdaki fotoğraf sağda), ardından kolu yukarıdan tutmak için sap bıçağını kullanın. ” Eğri dikenler ” topluyorsunuz . Şimdi taş kemerin altına gidin (sol alttaki fotoğraf).

 

Envanterinizi açın ve aşağıdaki nesneleri ilişkilendirin:
çatallı çubuk + Eğilmiş dikenler + hindistan cevizi lifleri + kırmızı solucanlar, ” Olta ” elde edersiniz . O zaman havzadaki balıkları tut. Ateşe dönün ve balığı yemek için pişirin. İşte buradasın, yemeyi bitirdin. Uçurumun tepesine dönün (yukarıdaki fotoğraf). Sağdaki asma asmanın üzerindeki bıçağı kullanın, ” ince bir asma ” elde edersiniz . Ardından, iç mekana erişim sağlamak için günlüklere tıklayın.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)