Rise of Kingdoms: Lost Crusade – Nasıl Oynanacağını Öğrenin?

1 milyondan fazla indirme ve sayımla Rise of Kingdoms , sürekli olarak tüm dünyada en çok indirilen ve en çok oynanan mobil oyunlardan biri haline geliyor.

Farklı oyun tarzları ve benzersiz oynanış sunan bir strateji oyunu arıyorsanız, aradığınız oyun Rise of Kingdoms. Doğru medeniyeti seçmekten doğru yapıyı inşa etmeye kadar her şey önemlidir.

İlk bakışta oynaması çok karmaşık bir oyun gibi görünebilir. Ancak, oyunu oynamayı öğrenmek için zaman ayırırsanız , Rise of Kingdoms Lost Crusade çok kolay bir oyundur. Bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade - Nasıl Oynanacağını Öğrenin
Resim Kaynağı: asayfa.com

Rise of Kingdoms: Lost Crusade nedir?

Oyunun temelleri basit. Oyuncular, farklı tipte yapılar inşa etmek için kaynak toplamalıdır. Her yapı şehrinize benzersiz bir özellik katar. Bu yapıların yükseltilmesi, binanın özelliğini daha da artıracaktır.

Oyun ayrıca şehrinizi savunmak için kullanılan birlikleri toplamanıza da izin veriyor . Haritadaki farklı öğeleri toplamak için de kullanılırlar. Birlikler, toprağı fethetmenize ve şehrinizi genişletmenize yardımcı olacağı için çok önemli bir rol oynar.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 8’den fazla farklı medeniyet var. Her medeniyetin, oyuna daha fazla strateji getirecek benzersiz kahramanları vardır. Diğer medeniyetlerle başa çıkmak için ciddi bir strateji uygulamanız gerekecek.

Rise of Kingdoms ayrıca çok kapsamlı bir öğreticiye sahiptir. Size oyunu nasıl oynayacağınızı ve oyunun temellerini öğretir, ancak aynı zamanda oyunu istediğiniz gibi oynamayı deneyimlemeniz için yeterince şey bırakır.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade - Nasıl Oynanacağını Öğrenin
Resim Kaynağı: www.asayfa.com

Oyunun Temelleri

Kaynaklar

Oyunu tam olarak anlamak için oyunun temel özelliklerini bilmeniz gerekir. Oyunun kullandığı üç temel kaynak vardır. Bunlar yiyecek, odun ve taş.

Oyunun amacı yapılar inşa etmek ve yükseltmektir. Bunu yapmak için bu kaynaklara ihtiyacınız olacak ve onlar, oyunu daha etkili bir şekilde oynamanıza yardımcı olacak ek yetenekler için asker yetiştirecek ve araştıracaklar. 

Çiftlikler, değirmenler ve taş ocakları , şehrinizde her zaman sahip olmanız gereken harika kaynak üreten yapılardır.

Komutanlar

Oyunda en çok küçümsenen birimlerden biri komutanlardır. Komutanlar, birliklerini savaşa götürmek için kullanılır .

Çoğunlukla şehri savunmakla görevlendirilirler, ancak aynı zamanda kuvvetlerinizi farklı alanlarda savunmak ve saldırmak için bölmek için de kullanılabilirler.

Komutanların içlerinde benzersiz yetenekleri vardır, bu yüzden deneyim kazanarak onların seviyelerini yükselttiğinizden emin olun. Onları düşmanlarla savaşmaya ve onları yenmeye çağırarak deneyim kazanabilirler.

Bu benzersiz yetenekler, komutanınızın daha güçlü olmasına gerçekten yardımcı olacak ve sizi daha da güçlü kılacaktır.

Taşlar

Mücevherler, oyun içindeki asker üretimini hızlandırmanıza ve hatta anında yükseltme yapmanıza olanak tanıyan özel para birimidir . Asker toplamak veya araştırmayı tamamlamak için uzun süre beklemenize gerek yok.

Binalarınızı iyileştirmek ve daha fazla asker yetiştirmek için sadece mücevher satın almanız gerekiyor.

Oyuncular her zaman gerçek parayla mücevher satın alabilir. Para harcamak istemeyenler için, haritada belirli bir yere “bir yığın mücevher” yazan birlikler göndererek bedava mücevher kazanabilirsiniz.

Sadece Akademi’deki görevi tamamladığınızdan emin olun ve oyunda bu eylemi yapabilmeniz için “Mücevher” unvanını kazanın.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL