Runaway A Twist of Fate nasıl oynanır?

Bölüm I
————————————–
Brian Basco öldü

Sen Gina’nın yerindesin. Mezardaki çelengi inceleyin ve kurdeleyi alın. Sağa git, kilisenin arkasında Agatha ile tanış. Merdiveni, taşıdığı yerküreyi, mezar taşını ve makineyi inceleyin. Mahzenin etrafında dolaşın ve girin. Agatha ile tüm diyaloğu, özellikle de kablolu olanı bitirin. Solda Agatha’nın eşyalarını arayın (ön plandaki heykelin arkasında). Agatha sana el fenerini veriyor. Mahzenin bodrum katına inin. Tavandan sarkan aşk tanrısını inceleyin, ardından tablonun önündeki urnu alın (sol alttaki fotoğraf). Dışarı çıkın ve “dairesel galeride” en sola gidin (sağ alttaki fotoğraf).

 

Arabanın bagajını aç, kayışı kurtar. Çeşmeyi inceleyin, ardından şapel girişinin önündeki kapıdaki notu okuyun (sol alttaki fotoğraf). Şapele inin, kitaptaki (aşağıdaki fotoğraf sağda) ve soldaki masadaki lambayı kullanın.

 

Posta kutusunu, sağdaki kapıyı ve kapının üstündeki kutuyu inceleyin. Paspası kaldır, eldiveni al. Kapağı açık bırakın ve ızgaranın yukarısındaki küçük kutuya tıklayın. Envanterinizden kutuyu inceleyin, bir anahtar alırsınız. Altın kapıdaki anahtarı kullanın (aşağıdaki fotoğraf solda), görev sepetini alırsınız. Şapel çanını çalmak için ipe tıklayın. Şapelde kimse olmadığını görmek için kapıdaki anahtar deliğinden bakın ve çıkın. Luanne stüdyosuna geri döner. Onunla tüm diyaloğu bitirin. Radyatörü zemine kadar kesin ve sonra dışarı çıkın. Eldiveni çeşme ile kullanın, eldiveni suyla doldurun. Atölyeye geri dönün ve eldiveni buzdolabıyla birlikte kullanın. Eldiven anında donuyor. Envanterinizden kutunun üzerindeki urnu kullanın, külleri küçük kutuya dökün ve urnu boşaltın. Buzdolabında donmuş eldivenin üzerindeki boş urnu kullanın. Arkasındaki araçlara tıklayın, dosyayı toplayın. Şapele inin, ardından soldaki kitaptaki İsveççe notunu kullanın (lambayla incelediğiniz kitap. İsveçli bir ölüün adını keşfedersiniz. Agatha yakınlarındaki kriptaya geri dönün, aşağıya bakabilirsiniz sen (sağdaki fotoğraf). dosyayı al. Şapele inin, ardından soldaki kitaptaki İsveççe notunu kullanın (lambayla incelediğiniz kitap. İsveçli bir ölüün adını keşfedersiniz. Agatha yakınlarındaki kriptaya geri dönün, aşağıya bakabilirsiniz sen (sağdaki fotoğraf). dosyayı al. Şapele inin, ardından soldaki kitaptaki İsveççe notunu kullanın (lambayla incelediğiniz kitap. İsveçli bir ölüün adını keşfedersiniz. Agatha yakınlarındaki kriptaya geri dönün, aşağıya bakabilirsiniz sen (sağdaki fotoğraf).

 

Askıyı aşk tanrısı ile kullanın. Ardından, askınızın hemen sağındaki heykelin üzerindeki kabloyla birlikte vazoyu kullanın. Dışarı çıkın, sonra mahzenin arkasındaki Agatha’ya katılın. Onunla tüm diyaloğu bitirin. Luanne’nin planını İsveççeye çevirmesini iste. Planı size tercüme edebilmesi için sizden bir İsveç ruhu bulmanızı istiyor. Ona bulduğunuz hayaletten bahsedin, talimatları sizin için tercüme eder. Mezarın bodrum katına geri dönün, dosyayı duvarda asılı merkezi halkanın etrafındaki taşla kullanın (sol alttaki fotoğraf). Luanne ile konuşmak için geri dön ve ona talimatları tercüme ettiğini söyle. İkincisi, Ernie ile ayrılır ve size atölyeye erişim sağlar. Soldaki büyük kapıyı açın (sağ alttaki fotoğraf) ardından daire testereyi alın.

 

Görev sepeti ile daire testereyi kullanın, genişletilmiş testereyi almak için seti takarsınız. Atölyeden çıktıktan sonra mezarlığın girişine gidin. Küresel görünüme dönmeli ve sola gitmelisiniz (sol alttaki fotoğraf). Bir iskeleye varırsan, krikoyu al. Mezarın arkasına geri dönün ve heykelin üzerindeki krikoyu kullanın (aşağıda sağda gösterilmiştir). 2. kayışı alırsınız.

 

Mezarın bodrum katına gidin ve ardından metal halka üzerindeki kayışı kullanın. 2 şeridi bağlarsınız. Cryptin birinci katına çıkın, aşk tanrısına yukarıdan bakın, ardından aşk tanrısının önündeki kablodaki daire testereyi kullanın. İkincisi teslim olur ve bodrumdaki duvarı kırmaya gider. Aşağı inmeden önce arkanızı dönün ve yerdeki sütunu alın. Aşağı in ve duvardaki sütunu kullan.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)