Ana Sayfa / Haber / Scorn Devs: “Sadece Xbox Series X’in Yeteneklerini Anlıyoruz”

Scorn Devs: “Sadece Xbox Series X’in Yeteneklerini Anlıyoruz”

Scorn, yaklaşmakta olan Xbox Series X konsolunu tanıtan oyunlardan biridir. Ancak, geliştiricilerin tam potansiyelini kullanıp kullanamayacakları bilinmemektedir.

Scorn, HR Giger estetiğine atıfta bulunacak.

Scorn’un atmosferik fragmanı, Microsoft’un yeni konsolu için yaklaşan oyunların sunumu olan ilk Xbox 20/20 sırasında ilgimizi uyandırdı . Ancak, HR Giger ve Polonyalı ressam Zdzislaw Beksinski’nin eserlerinden esinlenen birkaç karanlık sahne dışında pek fazla yenilik görmedik . Son zamanlarda, wccftech.com, Ebb Software’den yaratıcılarla kısa bir röportaj gerçekleştirdi ve Scorn hakkında biraz daha teknik ayrıntılar öğrenmeyi başardı .

Burada, oyunun 2014’ten beri geliştirildiğini belirtmek gerekir , ancak yalnızca Microsoft, platformlarında oyunun yayın haklarını devraldıktan sonra, devs yelkenlerinde rüzgar yakaladı ve iş ivme kazandı. Bu nedenle, ekibin Xbox Series X’e yalnızca iki ay boyunca erişime sahip olduğu ve şu an için DirectML veya Project Acoustic gibi “yeteneklerini bulmak” olduğu ve bunları başlangıç . Övgü sözleri – tekrar – sadece yeni konsoldaki hızlı yükleme sürelerine yönelikti ve PC ve konsol sürümlerini karşılaştırırken “aynı” olarak belirtilen bu faktördü.

Oyun bizi rüya ve gerçeklik arasında gerçeküstü bir dünyaya götürecek.

Fragmanda sunulan sekanslar, en yüksek grafik ayarlarında 60 FPS’de 4K çözünürlüğe izin veren Nvidia RTX 2080Ti GPY ve AMD Ryzen işlemcili güçlü bir bilgisayarda oluşturuldu . Bu doğrulandı Steam oyunun kartında görünen donanım gereksinimleri ourdated edilir ve gelecekte biraz daha yüksek olarak değiştirilecek. Öncelikli oyun en az 60 fps, çalıştırmak için devs göre bir zorunluluktur.

Ne yazık ki, oyunun genel fikri ve oyunun kendisi hakkında yeni bir şey öğrenmedik. Sadece tüm bu yıllar boyunca ekibin orijinal konsepte sadık kaldığı ve bu arada başarılı olan diğer FPP dehşetlerinden ilham almadığı belirtildi. Soru ayrıca Microsoft için münhasırlığın olası bir PlayStation sürümüne nasıl dönüştüğü soruldu , ancak şimdilik gizli kalıyor.

Scorn , gerçeküstü bir dünyada hayallerin ve gerçekliğin eşiğinde gerçekleşen bir FPP korku oyunudur . Oyuncuların, bulmacalar ve keşifler dışında, onları benzersiz bir atmosferin beklediği çeşitli garip bölgelerden geçmeleri gerekiyor. Oyunun çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)