Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Lansman ve Çıkış Zamanı


OYUNUN ÇIKIŞ ZAMANI:

  • PS4: zaten mevcut
  • XONE/XSX
  • PC: 

Polonyalı stüdyo CI Games’in FPS serisinin bir sonraki bölümü olan Sniper: Ghost Warrior Contracts 2’nin çıkış günü nihayet geldi . Oyun PC, Xbox One, Xbox Series X/S ve PlayStation 4 için hazırlandı. Proje ayrıca PS5’te de satışa sunulacak, ancak teknik sorunlar bu sürümü biraz geciktirdiği için biraz sonra.

Ne yazık ki, oyun tüm donanım platformlarında aynı anda piyasaya çıkmadı. Şimdilik sadece PlayStation 4’te mevcut . Xbox sürümünün kilidi bugün 06:00 PST’de açılacak . Öte yandan, PC sürümü , geliştiriciler tarafından oyunun mağazadaki forumunda açıklanan 7 ASM’de Steam’de piyasaya sürülecek .


Nvidia’nın dün 
GeForce kartları için yeni sürücüler yayınladığını belirtmekte fayda var 466.63 olarak numaralandırılmışlardır ve Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 için optimize edilmiştir . Ek olarak, sürücüler No Man’s Sky’da DLSS teknolojisini ve War Thunder ve Escape from Tarkov’da Nvidia Reflex’i destekler .

Ne yazık ki, Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 incelemeleri henüz çevrimiçi olarak görünmedi, bu yüzden oyunun beklentileri karşılayıp karşılamadığını bilmiyoruz. Önceki bölümün PC versiyonu Metacritic’te ortalama %71’lik bir puana sahipti ve bu Sniper: Ghost Warrior 3’ün aldığı %59’dan çok daha iyiydi . kalite olarak marka.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL