Suikastçılar Creed Valhalla Eivor’un ‘Tutarlı Bir Kişiliğe Sahip Olmasını

İçinde Assassin’in Creed OdysseyUbisoft, oyuncuların tercih ettikleri oynanabilir karakterini ilk kez seçmelerine izin verdi. Böyle bir karar hem olumlu hem de olumsuz sonuçlarla geldi. Negatifler arasında Kassandra / Alexios’un genellikle oyuncu merkezli seçimlerle çelişen kararlar alacağı hissi vardı. Görünüşe göre Ubisoft Montréal, tarihin bu cephede tekrarlanmamasını sağlamak için çalışıyor. İçinde Assassin’in Creed Valhallahayranlar, Eivor’un çok daha “tutarlı bir kişiliğe” sahip olmasını beklemelidir.

Hakkında bir Soru-Cevap videosu sırasında Assassin’in Creed’i Twitter hesabı, Anlatı Direktörü Darby McDevitt, ekibin bu sefer hangi kursu aldığını açıkladı. Tipik olarak, RPG’lerin önde gelen karakterlere iki farklı açıdan yaklaştıklarını söyledi. Bir yandan, bir geliştirici oyunculara “boş sayfa” sunabilir, burada her oyuncu seçimi karakterin kişiliğini bilgilendirir.

Diğer seçenek “tutarlı bir kişiliğe” sahip bir karakterdir. McDevitt, “diyalog seçeneklerinde sergilenen tüm cevapların hala bir spektrumda olduğunu” belirtti. (Rivia Geralt’ı düşünün) Witcher ) .Bu tutarlılığı göz önünde bulundurarak Eivor’u yazarken, Ubisoft Montréal oyuncuların bitirmesini umuyor AC Valhalla Eivor’un Eivor olduğunu baştan sona hissettiğini hissetmek.

Aşağıdaki bağlantıda McDevitt’in bulunduğu tüm videoyu izleyin:

Süre AC Valhalla kesinlikle birkaç yeni yönde franchise alıyor, eski özellikler de geri dönüyor. Başka bir Soru-Cevap videosundaYaratıcı Yönetmen Eşre İsmail, Sosyal Gizlilik ve klasik Assassin’in davlumbazının geri döndüğünü açıkladı.

Assassin’in Creed Valhalla PS4, PS5, Google Stadia, PC, Xbox One ve Xbox Series X için bu tatil sezonunu başlattı. Ubisoft, oyun sırasında daha fazla başlık gösterebilir. Ubisoft Forward dijital etkinliği12 Temmuz’da yayınlanacak.

(Kaynak: Twitter’da Assassin’in Creed)

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL