Salı, Ocak 25, 2022
Ana SayfaHaberSWAT: Hazır veya Oynanış Görüntüsü Yok

SWAT: Hazır veya Oynanış Görüntüsü Yok

- Reklam-
- Reklam-

İkonik SWAT serisinin manevi halefi, Void Interavctive’den Ready or Not alfa aşamasına ulaştı. Supporter Edition alıcıları bunu test edebilir. Onlar sayesinde internette çok sayıda oyun videosu yayınlandı. Beklenecek çok şey var gibi görünüyor.

Eğer oynuyorsan özel harekat manevi halefi olduğunu bilmekten mutlu olacaksınız, Hazır ol ya da olma Void Interavctive’den, şu anda alfa aşamasındadır. Oyunun bu sürümü, satın alanlar tarafından zaten test edilebilirdi. Destekçi Sürümü (maliyet 119.99 dolar – Steam anahtarlarının olmaması nedeniyle, ancak Geçici olarak kullanım dışı).

Onlar sayesinde, geçen haftanın sonunda – yani, Gizlilik Sözleşmesi’nin sona ermesinden sonra – oyun videoları Hazır ol ya da olma internette görünmeye başladı.

Bu videoların çoğunun ortak bir özelliği var: oyuncular ve izleyiciler tarafından olumlu karşılanma. Bulduğum her oyunun altında, gördüklerinden memnun olan İnternet kullanıcılarının yorumları önemli bir çoğunluk.

Oyuncular ses tasarımını ve ilginç bir şekilde tasarlanmış haritaları överken, aynı zamanda yapay zekadan biraz şikayet ediyorlar – yine de bilgisayarın gerçekten zekice manevralar yapabileceğini de belirtiyorlar.

Ne yazık ki, resmi sürümün ne zaman gerçekleşeceğini hala bilmiyoruz. Steam’de Erken Erişim 2022’de başlamalı ve bundan sonra asıl lansman gerçekleşecek. Ne kadar zaman olduğunu söylemek zor Hazır ol ya da olma Erken Erişim’de harcayacak. Yine de Void Interavctive ne yaptığını biliyor ve oyuncuların dört gözle bekleyecekleri bir şey var gibi görünüyor.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments