Ana Sayfa / Donanım / Temel PS5, Xbox Series X’ten Daha Pahalı Olabilir

Temel PS5, Xbox Series X’ten Daha Pahalı Olabilir

PlayStation 5’in temel sürümünde benzer bir yapılandırmada Xbox Series X’ten daha pahalı olabilir. Ancak, bu bilgiler henüz Sony tarafından hiçbir şekilde doğrulanmamıştır.

PS5, iki varyasyonda ortaya çıkabilir.
  1. PS5, Xbox Series X’ten 100 dolardan daha pahalıya mal olabilir;
  2. Söylentilere göre, uzun zamandır beklenen Sony konsolu iki versiyonda çıkacak;
  3. Temel olan, 825 GB dahili depolama alanı ve genişletilmiş model (premium olarak adlandırılır), 1,65 TB sunmaktır.

En son sızıntılar , yeni nesil konsol PlayStation 5’in son derece temelli temel sürümünün rakibi Xbox Series X’den çok daha pahalıya mal olacağını gösteriyor. Reddit ayrıca iki PS5 başlangıç ​​kiti bildirdi – temel ve premium olanı 100 $ üzerinde fiyat. Amerikan pazarında 540 USD’ye mal olacak ilk ürün , 825 GB’lık bir SSD ile donatılacak ve ikincisi 650 USD olarak fiyatlandırılacak ve 1,65 TB teklif edecek.

Xbox X Serisi’nin temel sürümünün, temel PS5’ten 100 $ daha ucuz olması bekleniyor. En azından endüstri analisti Michael Pachter böyle söylüyor. Bu, Microsoft tarafından hazırlanan cihazın yaklaşık 400 dolara mal olabileceği anlamına gelir . 

Bununla birlikte, Sony ve Microsoft’un yeni konsollarının fiyatlarını şu ana kadar teyit etmedikleri açıkça belirtilmelidir, bu nedenle tüm bilgiler tahminlere ve söylentilere dayanmaktadır. Her iki konsolun da bu yılın sonunda satışa çıkacağını hatırlayalım . PlayStation 5 hakkında daha fazla bilgi , Haziran ayının ilk yarısında yapılması planlanan bir sunum sırasında açıklanacak .

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)