Ana Sayfa / Haber / The Last of Us 2: Görsel Değişikliklerin Özeti

The Last of Us 2: Görsel Değişikliklerin Özeti

Yakında gerçekleşecek The Last of Us 2’nin demo materyalindeki ayrıntıların karşılaştırması YouTube’da yayınlandı. NX Gamer uzmanları, oyunun önceki ve son yayınlanan videolarını karşılaştırdı. Oyunun ne kadar değiştiğini görelim.

Sonuncu: 2. Bölüm Kaynak: PlayStation

Bir Video gelen görüntüleri ayrıntılı bir karşılaştırma özelliğine, NX Gamer Youtube kanalında yayınlandı Bölüm 2: Us Son gelişiminin farklı aşamalarında kaynaklanan. 2017 ve 2018’den önceki malzemeler bile güzel grafikler sundu. Son Play State oyununun güncel demosu , PlayStation 4’ün görseller açısından kayda değer bir şey sunabileceğini gösteriyor .

Oyunun eylemi, ilk bölümün olaylarından birkaç yıl sonra gerçekleşir. İki kahramanın, Ellie ve Joel’nin barışçıl hayatı uzun sürmedi. Ani ve travmatik olaylar Ellie’yi yalnız bir yolculuğa çıkmaya zorlar. ABD’nin pandemi sonrası bölgelerinde seyahat edecek. Hem karla kaplı vahşi doğayı, hem de yerlerinden edilmiş şehirleri fetheden doğa ana yeşilliklerini göreceğiz . NX Gamer’ın analizi, oyunun gelişimi sırasında görsel ve mekaniklerinde ne kadar büyük değişikliklerin meydana geldiğini gösterir. Aşağıdaki malzemeye bakarak kendi sonuçlarınızı çıkarmak en iyisidir:

Karşılaştırmada, gölgelendiriciler, efektler ve gölgelerdeki temel gelişmeleri görebiliriz . Islak yüzeyler artık daha etkileyici görünüyor ve birçok doku değiştirildi. Renk aralığı biraz değiştirildi, yangın ve ışık efektleri daha doğal görünüyor. Filmi izlerken, animatörlerin ve seviye tasarımcılarının işçiliğini tam olarak takdir edebiliriz. Videonun altındaki yorumlarda, bazı insanlar The Last of Us: Part 2’nin PlayStation 4’te böyle görüneceğine inanmadığını ifade ediyor , ancak yakında bunu kendi gözlerimizle görebileceğiz. Naughty Dog’un oyununun resmi sürümü 19 Haziran’da gerçekleşecek.

KISACA

  • Oyun görüntülerinin analizi The Last of Us: Part 2 ;
  • Görsel iyileştirmeler temel olarak gölgelendiriciler, işlem sonrası efektler, renkler ve gölgeler;
  • Sonuncu: Bölüm 2 , 19 Haziran 2020’de piyasaya sürülecek.
Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)