Ana Sayfa / Xbox / Tony Hawk’s Pro Skater 3

Tony Hawk’s Pro Skater 3

Geliştirici Neversoft Yayıncı Activision Format GameCube, GBA, N64, PS1, PS2, Xbox Sürüm 2001

Şimdi bile, tüm bu yıllar sonra, uzun bir THPS kombinasyonu kadar tatmin edici birkaç şey var. On yıl içinde ilk kez tekrar dalmak, uzun uyuyan kas hafızası devreye girer, bilyelere ve el kitaplarına geçiş yapar, kerbside’den çatıdan kase dudağına çeyrek boruya, başparmaklarımıza bir bulanıklık, içgüdüsel olarak çalıştığımızı düşündük kayboldum.

Yukarı metni çıkar: yüksek puan tamamlandı, pro puan tamamlandı, hasta puan tamamlandı. “ Böylece iki kez. Serinin ilk iki oyunundan birini oynamak kadar mutlu oluruz – aslında, saf nostalji değeri için muhtemelen THPS2 için doluyorduk.

Ancak üçüncü oyun, yapılacak şeyler açısından (yeni aşamalar, patenciler ve tahtaların kilidini açmak için; nefis aptalca hileler ve değiştiriciler dizisi) ve nasıl işlendiği konusunda üçlünün en cömertidir.

Neredeyse gamebreaking olan kendi özel hareket komutları seçebileceksiniz olmak: Özel bir eziyet ayarlayabilir ve girdilerin aynı setine manuel ve artık önemli sizin kurulu olmadığını topraklarında bir demiryolu ya da sağlam zeminde.

Seviye tasarımı zirvede Neversoft’tur ve Havaalanı , serideki en iyilerden biri, köşe ve vinçlerle dolu bir yokuş aşağı reçel ve sonsuz birleşik bagaj atlıkarınca. Bir süre sonra göreceğimiz tek terminal ve güzel olacak.

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)