Ana Sayfa / Haber / Tribes of Midgard – Vikings Hakkında Eşli Oyun PS5 ve PC’ye Geliyor

Tribes of Midgard – Vikings Hakkında Eşli Oyun PS5 ve PC’ye Geliyor

Norsfell Games ve Gearbox Publishing, Ragnarok sırasında köylerini savunan Vikingler olarak oynadığımız işbirlikçi bir aksiyon oyunu olan Tribes of Midgard’ı duyurdu.

Midgard Kabileleri’nde evimizi devlerden koruyacağız.

 

  1. Norsfell Games ve Gearbox Publishing, Tribgard of Midgard’ı duyurdu – dünyanın sonunda vikinglerle mücadele eden devlerin rolünü oynayacağımız ortak bir oyun;
  2. Başlık 2021’de PS5 ve PC’lere gidecek.

Geliştirici Norsfell Games ve Gearbox Publishing’in yayıncısı Ragnarok (Nordic mitolojisinde dünyanın sonu) sırasında Vikingler olarak evlerini devlerden koruyacak bir kooperatif aksiyon macera oyunu olan Tribes of Midgard’ı duyurdu . Oyun 2021’de başlayacak ve PC’lerde (Steam) ve PS5’te mevcut olacak. Geliştiriciler de oyunun bir fragmanını paylaştı.

 

Dokuz kişiye kadar birlikte oynayacağız (hiçbir şey sadece devlerle yüzleşmemizi engellemese de). Anahtar rol hazırlama sistemi tarafından oynanacak – oyuncular köylerini güçlendirmek veya güçlü ekipman yapmak için çeşitli malzemeler bulabilecekler. Aşağıda, oyunun yayıncı tarafından sağlanan açıklamasından birkaç cümle bulunmaktadır .

” Kabileler Midgard , oyuncuların vahşi doğada gelişmeleri ve köylerini Ragnarök sırasında düşman güçlerine karşı savunmak için bir Viking efsanesi haline gelmeleri gereken bir oyundur.

Karanlık yaratıklarla, gizli hazinelerle ve keşfedilecek bol malzemelerle dolu bir dünyada yer alan Yggdrasil Tohumuna ev sahipliği yapan bir köyde yaşayan bir Viking klanı olarak oynarsınız; sonsuz yaşam vaat eden bir tohum.

Tanrıların hiçbir yerde bulunamamasıyla birlikte, siz ve kabilenizin yeni silahlar yapmak için vahşi doğayı keşfetmeniz ve köyünüzün kutsal merkezini gücünün üzerine çıkan korkunç gölgelerden korumaya hazır olmanız gerekecektir. Birlikte, Devlere yaklaşmayı arayacak ve onların evini yok etmelerini engelleyeceksin “diye okuduk.

  1. Midgard Kabileleri – Resmi Web Sitesi
  2. Şanzıman Yayıncılığı – resmi web sitesi
Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)