Ubisoft Forward’dan Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi ve Oynanış Tarihi


Daha önce Quarantine ve Parasite altyazıları altında bilinen taktik çevrimiçi nişancı 
Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction , Ubisoft’un Forward sunumunu E3 2021’de açtı. Fransız yayıncı, gösteriyi Hibana’nın başrolde olduğu sinematik bir fragmanla açtı. Rainbow Six: Siege’den bilinen operatör uzaylılar tarafından yakalandı – oyunun ana odak noktası ekip üyelerini kurtarmak olacak.


Fragman ayrıca 
16 Eylül 2021 olarak belirlenen beklenen çıkış tarihini de açıkladı. Ancak bu, cazibe merkezlerinin sonu değil – en ilginç kısmın üç operatörün oynadığı 7 dakikalık oyun olduğu ortaya çıktı: Eli, Alibi ve Siege hayranlarına çok tanıdık gelen Sledge . Eylem, anormalliklerin tespit edildiği Alaska’daki Orpheus araştırma tesisinde gerçekleşti. Rooter ve sözde yayılma gibi uzaylılar (arkeler olarak adlandırılanlar) tarafından istila edildi.


Rainbow Six: Extraction
 , Siege’den bilinen operatörleri veya gadget’ları içeren üç oyuncuya kadar çevrimiçi bir kooperatif nişancı oyunudur, ancak Ubisoft yeni tür öğeler ve yeni tehdit göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir cephanelik vaat etmiştir. Oyun hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz . Spin-off PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S ile Google Stadia’ya gelecek.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL