Ubisoft Forward’ı E3 2021’de İzleyelim


Bugün, bu yılki E3 fuarının yerini almak üzere tasarlanan sanal etkinliklerden bir diğeri olan Ubisoft Forward etkinliğini göreceğiz. 
Etkinlik öğlen PT’de başlayacak. İlk saat, For HonorTrackmaniaThe Crew 2Brawlhalla ve Watch Dogs: Legion gibi şirketin halihazırda piyasaya sürülen oyunlarından bazıları için planlanan güncellemelere ayrılacak.

Sırasıyla, 1:00 PM PT’de Far Cry 6 ve Rainbow Six: Quarantine’i izleyeceğimiz ana gösteri başlayacak . Etkinliğin bu bölümünde Assassin’s Creed: Valhalla ve Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’in daha da geliştirilmesiyle ilgili yeni şeyler öğreneceğiz.


Ayrıca birçok sürpriz olacak. Bunlardan biri, Nintendo tarafından , mükemmel Mario + Rabbids: Kingdom Battle’ın devamı niteliğindeki taktiksel sıra tabanlı bir oyun 
olan Mario + Rabbids: Sparks of Hope’un profilini web sitesine ekleyerek zamanından önce bozulmuş olabilir . Proje sadece Switch’e geliyor ve gelecek yıl piyasaya sürülecek.

Ayrıca , etkinlikle ilgili en önemli tüm haberleri ve materyalleri tek bir yerde bulabileceğiniz E3 2021’e ayrılmış alt sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz.

 

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL