Warhammer 40,000: Chaos Gate Daemonhunters Açıklandı

Warhammer 40,000: Chaos Gate Daemonhunters Açıklandı

  • Geliştirici:
  • Yayıncı: Frontier Foundry
  • Tür: taktik RPG
  • Platform: bilgisayar
  • Çıkış Tarihi: 2022

Warhammer SKULLS sanal etkinliği , sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip bir taktik RPG olan Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters’ın duyurusunu getirdi Başlık, projenin 1998’den klasik Warhammer 40,000: Chaos Gate’e atıfta bulunacağını gösteriyor .

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters sadece PC’ye geliyor ve gelecek yıl piyasaya sürülecek. Oyun hem Steam’de hem de Epic Games Store’da satılacak.

 

 

Oyun sırasında Gri Şövalyeler takımından uzay denizcilerini kontrol ediyoruz. İnsanlık imparatorluğundan kaosun yolsuzluğunu ortadan kaldırmaya yeminli İblis Avcılarına komuta edeceğiz. Oyun, yalnızca tek oyuncu modu sunacak ve kapsamlı bir hikaye kampanyasıyla oynamamızı sağlayacak.

İşin ilginç yanı , senaryodan Warhammer 40,000 evreninde geçen birçok kitabın yazarı Aaron Dembski-Bowden sorumlu. Hikaye, amacı birçok dünyaya Blossom olarak bilinen galaktik bir vebayı bulaştırmak olan komploya odaklanacak.

Ne yazık ki, oyun hakkında fazla bir şey bilinmiyor. Sadece oyunun küçük ölçekli savaşlara odaklanacağını ve oyuncuların birden fazla karakter sınıfını ve geniş bir silah yelpazesini kullanabileceklerini biliyoruz. Ayrıca, çevresel unsurların kullanımı kilit bir rol oynayacak ve savaşlar sırasında mutasyona uğrayan düşmanlar tarafından oyun daha çekici hale getirilecek.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL