‘Warpath’ Oyunu Nasıl Oynanır?

Mobil oyun türüne her yeni bir şey geldiğinde , piyasaya sürülen her yeni oyun bunun bir kopyası gibi görünüyor. Geliştiriciler, popüler oyunların farklı unsurlarını birleştirir ve oyunu ‘yeni’ hale getirmek için yeni bir strateji katmanı ekler.

Bu oyunların çoğu orijinal oyunun başarısını taklit eder ve bazen daha başarılı olurlar. Ancak Warpath için durum böyle değil. Warpath , sert savaş stratejisi hayranları için orijinal bir mobil strateji oyunudur. 

Kaynak toplama, birim savaşı ve diğer stratejik oynanış gibi benzersiz mekaniği ile oyunun sunabileceği çok şey var. Oyunda nasıl etkili ve verimli bir şekilde ilerleyeceğinize dair birkaç ipucu .

'Warpath' Oyununu Nasıl Oynayacağınızı Öğrenin
Görüntü Kaynağı: asayfa.com

Warpath Nedir?

Warpath, mobil oyun türünü yepyeni bir seviyeye taşıyan mobil bir savaş strateji oyunudur . Oyun, ordunuzun bir parçası olmak için birimleri toplama şeklinizi kökten değiştiren inşa mekaniğine sahiptir. 

Oyunun amacı bir kamp inşa etmek, kaynakları toplamak ve düşman üzerinde hakimiyet kurmaktır. Savaş oyunu, bilgisayardaki çoğu gerçek zamanlı strateji oyunuyla benzer oyun mekaniğine sahiptir, ancak Warpath, türü mobil cihazlarda kullanılabilir hale getirerek yeniden tanımlamaktadır. 

Oyun ayrıca , rakibinizi devirmek için çok sayıda ordu inşa etmek yerine birimlerinizin geliştirilmesine odaklanıyor Nicelikten çok nitelik, oyunun adıdır.

Birimleri savaşa yerleştirdikten sonra kontrol edebileceksiniz. Düşmanlara özel ölçülerle saldırın ve bu her birime özgü bir saldırı ortaya çıkaracaktır. Binalar ve yapılar da bölgeyi genişletmede rol oynar.

Özellikler ve Oynanış

Warpath , düşmanları hedeflemek ve onları bastırmak için arkadaşlarınızla veya yabancılarla bir ittifaka katılma şansı sunuyor. 

Oyun ayrıca, bölgesel genişlemenize başlarken sizi engebeli arazilere ve şehir ormanlarına götürecek farklı kampanyalar da içeriyor. 

Her kampanyanın, oyunu saatlerce oynamanız için sizi büyüleyecek ilgi çekici bir hikayesi vardır.

'Warpath' Oyununu Nasıl Oynayacağınızı Öğrenin
Resim Kaynağı: asayfa.com

Nasıl Oynanacağına Dair İpuçları

Pek çok mobil oyunun misyonları olması çok tipik olsa da, Warpath oyuncularının bu görevleri yerine getirmesi ve bitirmesi gerekiyor. Oyunu anlamanıza ve daha iyi kavramanıza yardımcı olacaktır. 

Her bölümü veya görevi tamamlayacak ve birimler ve hatta bazen premium para birimi gibi ödüller alacaksınız. Zamanlayıcı her sıfırlandığında yeni birimler eğitmeyi asla unutmayın. 

Bu şekilde, ordunuz için her zaman yeni birimleriniz olur. Ordu Ekranında, birliklerinizi hazır olduklarında savaş alanına yerleştirmek üzere eğitmek için fonlarınızı kullanabilirsiniz.

Bina Altyapısı

Bu mobil oyundaki benzersiz özelliklerden biri , topladığınız kaynakları kullanarak altyapılar oluşturma yeteneğidir. Bunları yükseltmek için, belirli malzemeleri toplamanız ve Mühendislik Merkezi aracılığıyla işlemeniz gerekecek 

Genel kuvvetlerinizin daha fazla yükseltilmesi için gerekli malzemeleri üretmek için Mühendislik Merkezinize bazı kaynakları ayırdığınızdan emin olun.

Oyunu kazanmanın ve diğer birçok oyuncudan daha hızlı ilerlemenin temel faktörlerinden biri araştırmadır. Araştırma Merkezini inşa edebildiğinizde , üssünüzü geliştirecek farklı teknoloji ağaçlarına erişmenize izin verecektir. 

Daha hızlı inşaat ve üretim süreleri ve hatta Kışlanız için daha hızlı eğitim süresi gibi avantajlar.

Oyunu Nasıl Elde Edebilirim?

Warpath, Android cihazlar için Google Playstore’dan ve Apple cihazlar için App Store’dan indirilebilir .

Sonuç

Yaratıcı seçimler yapmanıza ve stratejik kararlar almanıza olanak tanıyan bir savaş strateji oyunu istiyorsanız, Warpath mobil oyunlar listenizin başında olmalıdır 

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL