Warzone, Verdansk Hastanesindeki Zombileri Hayranlara Önlük Göndererek Taklit Etti

Call of Duty: Warzone topluluğu üyeleri, yepyeni ve uzun süredir dedikodularla dolu bir zombi etkinliğinin yakında olduğunu gösteren teaser’lar almaya başladı.

Warzone Zombies

Görünüşe göre kıyamet niteliğindeki bir Call of Duty: Warzone olayı söylentileri doğru. Topluluk üyeleri, çok yakında çok korkutucu bir şeyin geleceğine işaret eden bir notla birlikte hastane önleri aldı, bu da önceki söylentilere açık bir ima gibi görünüyor.

Warzone , geçen yıl Activision için büyük bir başarı elde etti. Call of Duty: Modern Warfare’e lansman sonrası harika bir destek vermekle kalmadı , aynı zamanda mükemmel bir zamanlama. Oynaması ücretsiz battle royale, Covid-19 salgını herkesi içeri zorladığında ortaya çıktı, bu da insanların yapacak bir şeye ihtiyacı olduğu anlamına geliyordu. Şimdi, bir yıl sonra, sevilen Warzone haritasının bombalanacağı ve sonsuza kadar silineceği bildirildi . Sızıntı yapanlara göre, hesaplaşma günü geldiğinde herhangi bir özel etkinlik, oynatma listesi veya başka herhangi bir şey aracılığıyla kullanılamayacak, ki bu yakında olacak gibi görünüyor.

Warzone olay resmen teyit edilmemiştir, ne de orada somut ayrıntıları vardır, ama yeni tanıtımlar yakın olduğunu göstermektedir. CharlieIntel ve diğer Call of Duty topluluğu üyeleri , gelen bazı kaoslarla dalga geçen bir notla hastane önleri aldı . Notta ” Son teşhis mi? Verdansk’ta korkunç görünüyor ” yazıyor. ” Hala yapabiliyorken kaçın. ‘Bunlardan ikisini al ve sabah görüşürüz’ derdim ama sabaha kadar dayanamayacaksın .” Şimdi, kaosun ne zaman başlayacağı meselesi.

Beklenen Warzone atom bombası olay olasılıkla yayılmasını Yaşayan ölüleri tutmak için bir yol olarak, bir zombiler olay için büyük bir final olarak gelecektir. Böyle bir olayın tohumları, garip bir gemi enkazı, füze siloları ve haritada daha fazla patlamanın ardından bir süredir ekiliyor. Activision’ın resmi olarak bir tür pazarlama stratejisine başladığı göz önüne alındığında, Verdansk’ta ölülerin yükselmeye başlaması çok uzun sürmeyecek.

Bu olaydan sonra ne olacağı tam olarak belli değil. Bazı söylentiler Soğuk Savaş dönemine ait bir haritaya geçildiğini öne sürüyor , ancak şu anda pek fazla bilgi yok. Ayrıca, Call of Duty 2021’in bu yılın sonlarında Warzone’da ortaya çıkması bekleniyor , ancak Activision bu oyunu çevreleyen her türlü ayrıntıyı sessiz tutuyor. Raporlar, Sledgehammer’ın Call of Duty 2021 için geri döneceğini ve oyuncuları İkinci Dünya Savaşı veya Kore Savaşı ortamına götüreceğini gösteriyor; bu, Call of Duty: Warzone’un şu anki haliyle modern bir taktik atıcı olduğu göz önüne alındığında çok benzersiz bir yaklaşım sağlayabilir .

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL