WillRock oyun oynanışı

Knossos – Mino’nun Sarayı

Tapınağa doğru ilerleyin (sol alttaki fotoğraf)

 

Girmeden hemen önce kayaların arkasından sola bakın (üstteki fotoğraf)

orada gizli bir geçit keşfedecek ve zırh parçalarını kurtarabileceksiniz (% 35). Tapınağa doğru ilerleyin ve silahınızı kullanarak girişin önündeki 2 heykeli yok edin (aşağıdaki fotoğraf solda)

 

Dikkatli olun, oyundaki tüm heykeller onlara yaklaştığınızda canlanıyor. Solunuzdaki altını alın ve büyük merdivenlerden aşağı inin. Bir sonraki odaya erişmek için aynanın arkasına gidin (yukarıdaki fotoğraf). Bir savaş bölgesine dikkat edin. Tüm düşmanları öldürün (odayı çevirin, daima hareket etmeye devam edin). Anahtar, sağ duvardaki 2. kavanozda. Tencereyi kırmak için çekin ve anahtarı alın ve ardından arka kapıya gidin. Karşı kapıdan gidin, merdivenlerden aşağı inin (sol alttaki fotoğraf)

 

Sağdaki yukarıdaki odaya gelin. Herkesi öldürün, sonra yukarı çıkın, platformun ortasında bir av tüfeği göreceksiniz. Vinci çalıştırın (sol alttaki fotoğraf)

 

Ölçek düşer. Ölçeğin yukarı çıkması için vinci ikinci kez çalıştırın. Geri döndüğünde, orta platforma tekrar atlamak için üzerine atlayın. Tüfeği topluyorsun. Aşağı geri dön ve çeşmeye git. Dalış, su altında bir geçit var. Uyarı: Kapı yalnızca herkesi öldürdüyseniz açılır. Bir sonraki yerde sudan çıkarsınız (yukarıdaki fotoğraf).

Büyük kırmızı koridorda ilerleyin ve duvarlardan çıkan iskeletlere dikkat edin (sol alttaki fotoğraf)

 

Hareket edebilen eksenleri olan bir odaya varıyorsunuz (yukarıdaki fotoğraf sağda). Yavaş yavaş gidin (her balta arasında duracak yeriniz var). Kapıdan girin, kendinizi seviyenin başında buluyorsunuz (sağda, indiğiniz 1. merdiveni görüyorsunuz). Bu merdiveni sağınızda bırakın ve karşıdan gidin çünkü kapı artık açık. Aşağıdaki yere ulaşıyorsunuz (soldaki resim).

 

Uzun koridoru geçin ve sivri uçların yolunuzu kapattığı kapıdan geçin (yukarıdaki fotoğraf sağda) (İpucu: Dikey olarak düşen sivri uçların arkasından geçin). Yan odada (sol alttaki fotoğraf).

 

Girerek sol tarafınızdaki kapıyı açmak için tüm canavarları öldürün (yukarıdaki fotoğrafta beyaz ok). Büyük merdivenlerden yukarı çıkın, büyük heykeli yıkın ve kapıdan geçin. Yan odaya varırsınız (yukarıdaki fotoğraf).

Yukarı çıkın, bir “Ölümsüzlük” sunağı (sol alttaki fotoğraf) bulacaksınız. Üzerinde en az 50 altın varsa madalyon alabilirsin. Yalnızca bir kez geçerlidir ve 30 saniye sürer. Aynı türden başka bir sunak bulacaksınız (farklı sihir). BOSS için kullanışlıdır (Big Boss için bile hiç kullanmadım dedi).

Bu büyük meydandaki tüm düşmanları öldür. Üst katta, tüm saksıları kırın, bunlardan birinde bir anahtar bulacaksınız (aşağıdaki fotoğraf).

 

Aynı katta bulunan kilitli kapıyı açar. Bir sonraki odadan dümeni toplayın (aşağıdaki fotoğraf)

Başka bir kapının kilidini açar. Odadan çıkın ve zemin kata gidin. Kapı, havzanın büyük heykeline bakmaktadır.

SEVİYE SONU

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)