Ana Sayfa / Haber / Yeni Mod Half-Life’ı Geliştiriyor: VR Gözlüğü Olmadan Alyx Oynanışı

Yeni Mod Half-Life’ı Geliştiriyor: VR Gözlüğü Olmadan Alyx Oynanışı

Half-Life: Alyx, VR gözlüğü olmadan daha oynanabilir hale geliyor. Tüm bunlar, Pancake FPS Başlangıç ​​Kiti adı verilen en son mod sayesinde.

Half-Life’ın muhteşem manzaraları: Alyx, VR gözlükleri olmadan daha iyi ve daha iyi hale geliyor – şimdilik, gayri resmi olarak.

Half-Life: Alyx bu yılki en iyi yapımlardan biri , ancak şu ana kadar çok az oyuncu gördü. Hepsi ünvanı oynamak için VR gözlükleri olması gerektiği için. Taraftar topluluğu, bu kısıtlamanın üstesinden gelmek için gayri resmi bir değişiklik üzerinde yoğun bir şekilde çalışmaya başladı , ancak şu ana kadar tüm girişimler istenecek çok şey bıraktı. 

Şu anda düzenli bir monitörde en iyi Half-Life: Alyx deneyimini sunan Pancake FPS Başlangıç ​​Kiti adlı en son mod tarafından bir çözüm sağlanabilir .

“Gözleme” modu silahlarımıza kendi senaryolarımızı eklememizi sağlar . Geleneksel bir fare, klavye ve olağan WSAD anahtarları ile oynamamızı sağlayan yeni bir değişiklikle birleştirmeye değer . Yeni no-VR modunun yazarı, Half-Life: Alyx’i standart bir monitörde çalışırken sunan kısa bir video yayınladı ve dosyanın kendisi burada bulunabilir . Ancak, kendi sorumluluğunuzda herhangi bir değişiklik yaptığınızı unutmayın.

Bu tür değişiklikler muhtemelen daha da rafine olacak, ancak yine de şansın zayıf olmasına rağmen, Valve’i Alyx’i bir VR cihazı olmadan çalıştırma seçeneğini resmi olarak eklemeye karar vermesini bekliyoruz . Oyun bu yıl 23 Mart’ta piyasaya sürüldü ve harika yorumlar aldı. Editörümüz bunu 9.5 / 10 olarak derecelendirdi ve ekledi: “Bu, şimdiye kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri!”

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)